Montaż klimatyzacji w Warszawie – Clima Polska

Home/Montaż klimatyzacji w Warszawie – Clima Polska
Montaż klimatyzacji w Warszawie – Clima Polska 2018-04-18T20:40:56+00:00

Witamy Państwa na naszej stronie, jesteśmy zespołem profesjonalistów, zajmujących się montażem  klimatyzacji  w Warszawie od wielu lat. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia. Przygotujemy ofertę na miarę Państwa potrzeb. Chętnie spotkamy się, by omówić sytuację.

Biuro Klimatyzacja Clima

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przede wszystkim doradzamy. Następnie przystępujemy do tworzenia konkretnej, usystematyzowanej, pełnej oferty, z uwzględnieniem doboru odpowiedniego urządzenia, które zapewni optymalny poziom chłodzenia domu, mieszkania w bloku, biura, czy sklepu. Oferujemy komfort korzystania z przyjemnego chłodu, przy wykorzystaniu cichych, dyskretnych urządzeń klimatyzacyjnych, z jednoczesnym uwzględnieniu aspektów ekonomicznych.  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Klimatyzacja Warszawa.

Oferowane przez nas usługi – montaż klimatyzacji, świadczymy w Warszawie oraz w odległości nawet 100 km od niej. Nasi specjaliści przyjadą pod wskazany adres, by na podstawie Państwa oczekiwań oraz zastanych warunków, stworzyć bezpłatnie wycenę usługi montażu urządzenia.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Klimatyzator Mirai Toshiba

Klimatyzacja do domu, która posiada trzy podstawowe funkcje, a mianowicie: cichą pracę, energooszczędność oraz komfort nawiewu chłodnego i ciepłego powietrza,  spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  Klimatyzacja do biura zapewni odpowiedni komfort pracy  i wydajność pracowników , a klimatyzacja obiektowa – sukces prowadzonego biznesu i wizerunek nowoczesnego,  komfortowego miejsca.

Posiadamy również olbrzymie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji, który dzięki naszym umiejętnościom przebiega sprawnie, szybko i czysto.  Państwa zadowolenie  jest dla nas najważniejsze. Ponadto montaż klimatyzacji w Warszawie oraz jej okolicach, wykonany przez fachowców naszej firmy, odbywa się bez najmniejszego uszczerbku na Państwa mieniu. Klimatyzacja Warszawa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem klimatyzacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą Państwu, który z wielu oferowanych przez nas typów klimatyzatorów wybrać. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia najwyższej klasy, znanych w świecie, renomowanych producentów. Do Państwa dyspozycji posiadamy:  klimatyzacje Toshiba,  klimatyzacje Haier,  klimatyzacje Mitsubishi Heavy, klimatyzacje Mitsubishi Electric, czy klimatyzatory Fuji. Wybór urządzeń jest ogromny, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, zamówimy i sprowadzimy na specjalne życzenie Klienta każde urządzenie odpowiadające indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Na rynku klimatyzacji w Warszawie jesteśmy obecni od wielu lat. Odpowiednio, szybko i sprawnie dobierzemy dla Państwa optymalne urządzenia (jednostki), które spełnią najważniejszą funkcję –komfort życia w czystym, pozbawionym bakterii i kurzu – filtrowanym i przyjemnie schłodzonym, klimatyzowanym pomieszczeniu.

Dla Państwa wykonamy montaż klimatyzacji, a następnie zajmujemy się jego serwisem. Ponadto jeśli zajdzie taka konieczność, przyjedziemy pod wskazany adres, aby dokonać skutecznej naprawy klimatyzacji.

Klimatyzacja montaż Warszawa
Klimatyzacja Clima Warszawa

Zajmujemy się serwisem klimatyzacjijest on niezbędny, by zamontowane urządzenia działały bez zarzutów.  Zgodnie z normami unijnymi, klimatyzacje powinny być serwisowane dwa razy w roku, z zastosowaniem atestowanych środków chemicznych. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zajmuje się serwisowaniem i konserwacją klimatyzatorów różnych typów, między innymi Split, Multi-split, typu komfort oraz całych systemów VRF.  Klimatyzacja Warszawa – dzięki naszej fachowej wiedzy Państwa klimatyzatory mogą wydajnie pracować przez długie lata, chłodząc i oczyszczając powietrze w najbliższej przestrzeni. Ponadto działają sprawnie i cicho, oferując Państwu nieoceniony komfort życia.

Naszą specjalnością jest także naprawa klimatyzatorów. Dzięki nabytemu doświadczeniu i rozległej wiedzy w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych można nam zaufać  zlecając naprawę klimatyzatorów. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi do sprzedawanych przez nas urządzeń klimatyzacyjnych.

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami