Klimatyzacja do biura

/Klimatyzacja do biura
Klimatyzacja do biura2018-04-18T20:40:37+00:00

Klimatyzacja w biurze to jeden z najlepiej wpływających czynników na wydajność Twoich pracowników w okresie letnim. Ty w swoim gabinecie także zasługujesz na wysoki komfort ciężkiej pracy, jaką jest zarządzanie.

W zależności od wielkości biura, ilości pomieszczeń, ich rodzaju i kształtu dobieramy odpowiednie mocowo urządzenia klimatyzacyjne ścienne, kasetonowe, kanałowe i podsufitowe. Najbardziej popularne klimatyzatory biurowe to jednostki ścienne, montowane w optymalnym miejscu na ścianie dla wygody i komfortu osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Klimatyzowane biuro Clima

Klimatyzatory kasetonowe dedykowane są do pomieszczeń, w których zamontowano sufity podwieszane. Klimatyzacja kasetonowa to bardzo wysoki komfort nawiewu i estetyka. Instalacja Klimatyzacja_w_biurzeschowana jest nad sufitem a widoczny jest tylko panel urządzenia, z którego spływa na nas chłodne powietrze.

klimatyzacja do biura warszawa

Innym rozwiązaniem do biura są klimatyzatory podsufitowe. Tego rodzaju nadmuch stosuje się w dużych metrażowo i z reguły podłużnych pomieszczeniach. Celem jest równe schłodzenie lub ogrzanie powietrza w całym pomieszczeniu.

Często w biurach, zastosowanie mają klimatyzatory kanałowe, które dzięki dodatkowemu doprowadzeniu powietrza kanałami mogą schładzać pomieszczenia takie jak serwerownie, magazyny.

Klimatyzacja biurowa to z reguły kilka jednostek wewnętrznych, ściennych, kasetonowych, kanałowych bądź podsufitowych z jedną, bądź więcej jednostkami zewnętrznymi. Są tzw. układy klimatyzacji multi-split.

Duże powierzchnie biurowe obsługiwane są przez systemy klimatyzacji VRF, gdzie jeden agregat współpracuje z 50 i więcej jednostkami wewnętrznymi.

klimatyzacja biurowa warszawa

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

KLIMATYZACJA W LEASINGU
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 92, lok.U1) Podanie danych jest ale niezbędne, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów realizacji zamówienia i dalszej obsługi zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1999r. o ochronie danych osobowych
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków telekomunikacyjnych na wskazany numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2014 r. prawo telekomunikacyjne. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... dokonywanie przez Clima Polska Sp. z o. o czynności w zakresie przedstawienia usług i produktów oraz przekazania informacji handlowej usług i produktów za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Mniej...
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... umieszczenie moich danych w bazie mailingowej firmy Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych na wskazany adres poczty elektronicznej. Mniej...

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami